Image Alt

TENXHERE INOKSI

L14,130.00 L4,799.00

“Arteg Super Outlet”” për Klientët Online 🏅
2 tenxhere inoksi #korkmaz, 24 & 20 cm, të përshtatshme për të gjitha llojet e sobave, përfshirë dhe ato me induksion.
✅Çmimi: Nga 14.130 Lekë bëhet 4.799 Lekë.

✔Transport në të gjithë Shqipërinë.
✔Pagesë cash në dorëzim.
——————————————————-
Porosit tani Online:
.
🔎 www.blunavi.al
📲 Na shkruaj në Facebook, Instagram
📩 Inbox, Viber & WhatsApp në :
📞0696030100 / 📞0696086100
🕐 E Hënë – E Diel, 08:00 – 23:00.

 

https://www.instagram.com/p/CJyxayBKtb4/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Kategori: Etiketë:

Përshkrim

 

 

You don't have permission to register