Image Alt

ë !

!
 Vëzhgo dhe Komando në çdo moment: kondicionerin, televizorin, kamerat e shtëpisë, çelësat e dritave, zilen e derës, prizat, lagështinë, zjarrin dhe gazin!
ℹ️www.tring.al , 044 800 000
Të gjitha pikat e shitjes
• • •
#tring #gjithmonemety #smarthome #tv #net

Kategori: Etiketë:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ë !”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You don't have permission to register