Image Alt

SUPER OFERTE

Bëjeni tuajën makinerinë e bukës Delimano Joy me çmimin më të mirë, të rekomanduar nga më e mira @brenda_botes_sime

🍞 Makineria e Bukës Joy 🍞
🛒 Çmimi: 12,990 Lekë
🛒 Oferta: 9,090 Lekë
👉 https://fal.cn/3iey0
————————-
☑️ Bukë e ngrohtë, e freskët dhe e shijshme
☑️ 12 forma buke në madhësi 700 & 900 gr
☑️ Program shtesë pa Gluten
☑️ 13 orë programim i mëvonshëm
☑️ Me funksion ngrohje
————————-
📞 Telefon 044514435
🚚 Transport në gjithë shqipërinë
✍️ Na shkruani në inbox
🏪 Vizitoni dyqanet Top Shop dhe Dormeo

#delimano #delimanoal #buke #bukeshtepie #makineribuke #bukepagluten #embelsira #recel #makinerijoy

Kategori: Etiketë:
You don't have permission to register