Image Alt

Oferta në Topshop Albania

Higjenizoni dhe pastroni shtëpinë me teknologjinë e avancuar me avull Nano. Fshesa Rovus Nano steamer krijon avull të vazhdueshëm, të fuqishëm dhe me presion të larte me grimca Nano cilat janë deri në 10x më efiçente dhe depërtojnë thellë. Eleminon deri në 99,9% të Bakterieve dhe Viruseve në mënyrë të sigurt dhe eko-miqësore.
————————-
📎 Fshesë me avull Rovus: 6,990 Lekë
👉 http://links.topshop.al/c/20485054
————————-
📞 Telefon 044514421
🚚 Transport në gjithë Shqipërinë
✍️ Na shkruani në Inbox
🏪 Vizitoni dyqanin Top Shop dhe Dormeo në Kristal Center

 

 

Kategori: Etiketa: ,

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Oferta në Topshop Albania”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You don't have permission to register