Image Alt

Set Tiganesh

L5,990.00 L4,190.00

Set Tiganësh Five Star
?Oferta Club5: 4,190 Leke
————————-
Shijoni omëletën perfekte, krepa të shijshëm, biftekët me lëng, pulë të butë, salcat te ndryshme dhe shumë më teper me setin e tiganeve Delimano FiveStar Legend. Përfshin dy tigan për skuqje me përmasa 24cm dhe 28 cm.
————————-
? Deri në 3,5x më jetëgjatë*
? Deri në 10x më shumë rezitente ndaj ngjitjes*
? Deri në 2x më shumë rezistente ndaj gërvishtjeve*
————————-
? Telefon 044514435
? Transport në gjithë shqipërinë
✍️ Na shkruani në inbox
? Vizitoni dyqanet Top Shop dhe Dormeo

View this post on Instagram

Set Tiganësh Five Star ?Oferta Club5: 4,190 Leke ------------------------- Shijoni omëletën perfekte, krepa të shijshëm, biftekët me lëng, pulë të butë, salcat te ndryshme dhe shumë më teper me setin e tiganeve Delimano FiveStar Legend. Përfshin dy tigan për skuqje me përmasa 24cm dhe 28 cm. ------------------------- ? Deri në 3,5x më jetëgjatë* ? Deri në 10x më shumë rezitente ndaj ngjitjes* ? Deri në 2x më shumë rezistente ndaj gërvishtjeve* ------------------------- ? Telefon 044514435 ? Transport në gjithë shqipërinë ✍️ Na shkruani në inbox ? Vizitoni dyqanet Top Shop dhe Dormeo #topshop #topshopalbania #delimano #delimanoalbania #settiganesh #tiganefivestar #fivestar #tiganedelimano

A post shared by Shtepia Bukuria Fitnes ?? (@topshop_albania) on

 

Kategori: Etiketë:

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set Tiganesh”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

You don't have permission to register