Image Alt

Gota me fron

L7,300.00 L2,199.00

Outlet! 70% #ulje në Arteg Online.
Sjellim për ju produkte cilësore. 6 gota me fron, për raki dhe pije femrash 19 cl, shoqëruar nga shishe për pije alkoolike 100 cl & 6 gota vere 44 cl, shoqëruar me dekanter vere 1.7 lt.
✅SASIA E LIMITUAR.
✅Çmimi: Nga 7.300 Lekë vetëm për 2.199 Lekë.
———————————————-

✔Transport në gjithë Shqipërinë.
✔Pagesë cash në dorëzim.
———————————————-
Porosit Online në:
.
🌎 https://blunavi.al
📲 Ose na shkruaj në Facebook, Instagram
📩 Inbox, Viber & WhatsApp në :
📞0696030100 / 📞0696086100
🕐 E Hënë – E Dielë, 08:00 – 21:00.

Kategori: Etiketë:
You don't have permission to register